UWAGA!

Ze względu na wysokie temperatury otoczenia Państwa zamówienia mogą być wysyłane z opóźnieniem.

Za utrudnienia przepraszamy.

EUPHORBIUM COMPOSITUM aerozol do nosa - zapalenie zatok / ucha

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 4 dni

Opis

Wskazania: ostre i przewlekłe zapalenie zatok, zapalenie ucha środkowego. Wspomagająco w leczeniu nieżytu nosa. Lek może zmniejszyć nasilenie objawów towarzyszących nieżytowi nosa różnego pochodzenia (np. infekcja, alergia), takich jak: uczucie niedrożnego nosa, intensywny katar i kichanie.

Skład: 100g roztworu zawiera:

Substancje czynne: Euphorbium D4 100mg, Pulsatilla pratensis D4 100mg, Luffa operculata D4 100mg, Hydrargyrum biiodatum D12 100mg, Argentum nitricum D10 100mg.

Substancje pomocnicze: benzalkoniowy chlorek, sodu diwodorofosforan dwuwodny, disodu fosforan dwuwodny, chlorek sodu, woda oczyszczona.

Stosowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zwykle 1-2 dawki do każdego otworu nosowego 3 do 5 razy dziennie. Dzieci od 6 do 12 roku życia: zwykle 1-2 dawki do każdego otworu nosowego 3 do 4 razy dziennie. Dzieci od 2 do 6 roku życia: stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie przekraczać zaleconej dawki. Dawkę należy zmniejszyć po uzyskaniu poprawy. Nie należy stosować dłużej niż 5 dni bez konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania: W bardzo rzadkich przypadkach, u pacjentów cierpiących na astmę, może wystąpić skurcz oskrzeli. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Nie stosować w zaburzeniach czynności tarczycy bez konsultacji z lekarzem.

Działania niepożądane: Jak każdy lek, Euphorbium S aerozol do nosa może powodować działania niepożądane. Po zastosowaniu leku może pojawić się nadmierne ślinienie. W takim przypadku należy zaprzestać przyjmowania leku i niezwłocznie skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Podmiot odpowiedzialny: Biologische Heilmittel Heel GmbH, Dr.-Reckeweg-Str. 2-4, 76532 Baden-Baden, Niemcy

Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu: IL-2496/LN-H

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

 

Przelewy24
Porady homeopatyczne

mgr farm. Elżbieta Wiktorska

mgr farm. Anna Kowalczyk

mgr farm. Joanna Trzebińska

Kontakt w godzinach:

13:00 - 14:30 (pn.-pt.)

tel.: (+48) 42 632 64 44

gsm: (+48) 509 248 866

(Telefoniczne - pięciominutowe porady homeopatyczne)

e-mail: apteka@calendula.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl